Barevné kabelky OBag, pořiďte si také jednu

Kabelky O Bag

Pokud jste v poslední době pohybovala po českých ulicích, nemohla jste si nevšimnout nového módního trendu – barevných gumových kabelek OBag.

Plastové kabelky od italského výrobce jsou vyrobeny z materiálu EVA, což je zkratka pro ethylen vinyl acetát.

Bojíte nosit plastovou či gumovou kabelku? Nemusíte. Jedná se o materiál, který je velmi příjemný na dotek, je lehký, poddajný a co je nejlepší, je voděodolný. Kabelku je tak možné v případě potřeby celou omýt vodou a ideálně se tak hodí i do přírody k rybníku nebo na koupaliště.Postavte si vlastní kabelku O Bag

Ptáte se, proč jsou tyto kabelky vlastně tak populární? Největší výhodou je bezesporu možnost vytvoření „vlastní“ kabelky. Jak je vidět na videu níže, můžete si zakoupit zvlášť tělo kabelky, k němu vybrat z bohaté nabídky O Bag příslušenství: různých druhů držadel a popruhů. Pokud nechcete mít věci uložené pouze v gumové kabelce, můžete kabelku dotvořit pomocí vnitřní tašky či kožešiny.

A že nevíte, jaké barevné kombinace se k sobě hodí, případně nemáte náladu na skládání kabelky vlastní? I na toto výrobce pamatoval a můžete si tak pořídit již nakombinované a hotové kabelky.

Koukněte se na video, kde uvidíte, jak jednoduché složení O bag kabelky je :-).Různé velikosti Obag

Kabelky OBag jsou vyráběny ve třech různých velikostech, největší obdélníkového tvaru jsou označovány O Bag, střední obdélníková kabelka se nazývají O Bag mini, nejmenší kabelky s prohnutým tělem, to jsou O Basket.

Srovnání velikostí kabelek

Srovnání velikostí kabelek O Bag

Vyberte si různá držadla

Popruhy a držadla jsou k dispozici tyto: krátká koženková určená pro nošení kabelky v ruce či přes ruku, delší provazová, určená pro nošení přes rameno nebo crossbody. Vše dostupné v mnoha barvách.


Provazové a koženkové úchyty

Udělejte si ve své kabelce pořádek pomocí tašky

Pokud se Vám nelíbí myšlenka, že se vám věci budou toulat volně po kabelce, máte strach o jejich vypadnutí nebo dokonce krádež nenechavými zloději, pořiďte si vnitřní textilní tašku. Tašky jsou k dispozici v mnoha rozličných barvách a vzorech, jsou uzavíratelné pomocí zipu nebo koženkového provazu. A opět – jsou omyvatelné!

Textilní vnitřní tašky O Bag

Jak se pohybují ceny gumových kabelek?

Těla kabelek se dají pořídit za ceny od 1.700 Kč, provazová držadla za ceny okolo 600 Kč, ta koženková jsou zhruba o dvě stokoruny dražší, za textilní vnitřní tašku pak zaplatíte okolo 800 Kč. Hotové kabelky se dají pořídit za ceny od 1.800 Kč.

Originál nebo imitaci?

Je nám jasné že po přečtení předchozího odstavce mnohé z vás již přemýšlejí o tom, kde kabelku pořídit levně, v akci a se slevou. Na trhu se již nyní objevují více či méně zdařilé napodobeniny a imitace těchto oblíbených kabelek. Na holešovické tržnici nebo na Internetu se dají tyto kousky pořídit za ceny okolo 900 Kč.

Kabelka z bazaru

Další možností, jak koupit levněji, je pořízení kabelky v bazaru (např. Bazoš.cz, Sbazar.cz, Aukro.cz). Zde se ceny pohybují okolo 1.500 – 2.000 Kč a je tak na zvážení každé z vás, zda si nepřiplatit těch pár stokorun za kabelku novou, u které máte navíc zajištěn její původ.

Pokud se přece jen rozhodnete pro koupi kabelky O Bag z bazaru, trvejte na osobním předání a předvedení. Osobně bych se při poslání poštou bála, aby mi nedorazila kabelka s povrchovými vadami, poničenými držadly nebo dokonce kabelka úplně zničená.

Za sebe bych tak rozhodně doporučila návštěvu kamenné prodejny nebo objednání kabelky na Internetu, u některého z ověřených prodejců: Different.cz, Zoot.cz.

Jaké barvy plastových kabelek jsou k dispozici?

Těch jsou k dispozici také celé zástupy. Kromě klasických bílých, černých a hnědých, jsou k dispozici také barvy v pastelových odstínech: olivová, tyrkysová, smaragdová, azurová, magenta, pistáciová, písková, mentolová, čokoládová.

Různé barvy kabelek Obag

A co vy, proč ještě nemáte svoji barevnou kabelku? 🙂

Máte s kabelkou O bag zkušenosti a chcete napsat krátkou recenzi? Podělte se s námi v diskuzi níže.


Líbí se Ti tyto barevné gumové kabelky? Ohodnoť je a sdílej s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *