Kosmetická taštička

Kosmetická taštička Vendula London

Chybí vám kosmetická taštička, do které byste naskládala veškerou kosmetiku, kterou potřebujete na vaše cesty, ať už se jedná o víkend nebo dovolenou u moře?

Jakou kosmetickou taštičku vybrat?

Kosmetická taštička by měla mít ideálně 18cm na 18cm. Nikdy byste neměla mít kosmetické potřeby volně po celé tašce, ale mít je v této taštičce a tedy i na jednom místě. Pokud je kosmetická taštička vyrobena z lehkého materiálu, tak zabere méně místa a znamená také menší zátěž pro vás. Nejvhodnější je mít kosmetickou taštičku z látky nebo plastového materiálu. Také by neměla mít spoustu zbytečných ozdob, které budou stejně jenom překážet, a brzo si je zničíte. Takto si taštičku zachováte déle v pořádku a bude vypadat jako nová.

V současnosti jsou kosmetické taštičky pečlivě propracované, nejedná se pouze o jednu kapsu na zip. Také se vyrábí kosmetika přímo do cestovních taštiček, která je malinká a kterou krásně umístíte do kosmetické taštičky. Každá kosmetická taštička má místo například pro rtěnku, štětec, řasenku, pro odličovací tampónky apod. Díky tomu vše rychle najdete a nebude se vám vše míchat dohromady.

Výběr a hlavně velikost kosmetické taštičky bude záležet také na tom, kolik make-upu potřebujete. Pokud jste zastánkyně spíše přírodního líčení a vystačíte si se základním make-upem, bude vám stačit malinká kosmetička taštička, do které dáte pudr, řasenku, rtěnku nebo lesk na rty. Pokud potřebujete být za každé příležitosti dokonalá, budete potřebovat větší kosmetickou taštičku, do které dáte tvářenky, řasenky, pudry, korektory, různé stíny a tužky na oči a obočí a několik rtěnek.

Červená kosmetická taštička LYDC s puntíky

Vybírejte také podle vzorů a barev

V současné době máte na výběr kosmetické taštičky nejrůznějších tvarů, barev i vzorů. Záleží pouze na tom, co máte vy rády. Můžete volit ploché, také kulaté, ale i jiné tvary kosmetických taštiček. Vždy ale dbejte na to, aby bylo možné kosmetickou taštičku vyprat nebo vytřít, protože veškerá kosmetika musí být v naprostém pořádku a pokud se vám už stane to, že si taštičku ušpiníte a nepůjde vyprat ani vytřít, měli byste ji vyhodit.

Nejdůležitější je, vybrat si tu nevhodnější pro vás, nemusí být nejdražší, nejluxusnější. Stačí jen najít tu, která bude vyhovovat přesně vašim potřebám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *