Vyberte si tu správnou kabelku

Velká kabelkaDámské kabelky patří hned po botách mezi největší ženské sběratelské vášně. Opravdu málokterá žena vlastní jeden jediný kus. Většina z nás má na výběr z nejrůznějších velikostí, druhů i barev. Každá máme několik kabelek pro různé příležitosti, do práce, do města, na zábavu, …

Jak jste na tom Vy? Dělá vám kabelka a její výběr problém nebo máte tuhle dovednost v malíčku a nečiní Vám problém? Vybíráte prostě jen podle toho, jak kabelka vypadá nebo nad výběrem důkladně přemýšlíte? V následujícím článku se dozvíte několik užitečných rad, které se Vám při výběru nové kabelky budou zajisté hodit.

Při výběru kabelky si musíte ujasnit několik otázek

Pro jakou příležitost kabelku potřebujete? Tenhle bod je opravdu důležitý, jelikož je rozdíl, jestli bude kabelka určená na každodenní nošení nebo jen pro slavnostnější příležitosti, jako je třeba návštěva divadla či plesu. Hned poté se zamyslete nad stylem a barvami. Vybavte si váš šatník a oblečení, které ráda a nejčastěji nosíte. Bude k vašemu oblečení kabelka barevně ladit? Není k večernímu outfitu až příliš sportovní? Bylo by opravdu škoda koupit kabelku, která se absolutně nehodí k vašemu stylu oblékání. Kabelka by měla pouze dokreslovat Váš celkový vzhled.

Vysypte obsah svojí nejoblíbenější kabelky a udělejte pořádek

Dalším nezbytným kritériem je velikost kabelky. Podívejte se na svou starou kabelku, především na její obsah. Zkontrolujte, co všechno s sebou nosíte, není toho příliš mnoho? Vždyť my ženy jsme tímto přímo pověstné. V kabelce máme miliony věcí a někdy je opravdu nadlidský úkol najít to, co právě potřebujeme. Proto si v kabelce udělejte pořádek, veškerý obsah protřiďte a ponechejte si jen to, co opravdu potřebujete a využijete. Ušetříte si nervy při hledání a také svoji páteř.
Plesová kabelka
Naprosto univerzálním kouskem, který by měla v šatníku mít každá žena je černá kožená kabelka, kterou unosíte jak v letních, tak i v zimních dnech. Černá se Vám navíc bude hodit téměř ke všemu oblečení, takže pokud chcete mít ve svém arzenálu jeden univerzální kousek, určitě zvolte černou kabelku vyrobenou z kvalitní kůže.

Musíme si však přiznat, že většina z nás však stejně dá na svoji intuici. Věřím, že to moc dobře znáte. Jdete nakupovat, uvidíte ji ve výloze a jednoduše víte, že takhle kabelka k Vám patří. Taková intuice je totiž mnohdy mnohem lepší než všechny rady dohromady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *